skip to Main Content

Wynajem i wypożyczalnia podkrzesywarki - pilarki akumulatorowej na wysięgniku.

Posiadamy do wynajęcia podkrzesywarkę - okrzesywarkę do podcinania gałęzi.

Wypożyczamy okrzesywarkę na wysięgniku do prac pielęgnacyjnych w ogrodach i parkach.

Nasza pilarka na wysięgniku posiada aż 300 cm długości (wys. pracy 4,5 m), a na czas transportu można ją złożyć.

Funkcje podkrzesywarki.

Dzięki długiemu teleskopowi nasza podkrzesywarka jest w stanie poradzić sobie z przycinaniem gęstych i wysokich gałęzi drzew czy przerośniętych roślin.

Przycinanie gałęzi

Za pomocą regulowanego teleskopu można swobodnie ustawić odpowiednią wysokość roboczą naszej podkrzesywarki i szybko oraz efektywnie dokonać przycięcia gałęzi.

Prosta obsługa

Wypożyczając naszą podkrzesywarkę dostajesz w komplecie naładowany akumulator oraz kask ochronny z nausznikami. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze.

Zasilanie akumulatorowe.

Brak emisji spalin, ograniczone wibracje, prostota obsługi, szybki start to tylko nie które zalety naszej teleskopowej podkrzesywarki.

Nasza akumulatorowa podkrzesywarka – pilarka łańcuchowa na wysięgniku posiada dużą wydajność cięcia, a przy tym jest bardzo cicha i ergonomiczna. Długość całkowita urządzenia to 300 cm, a dzięki swojej nie zwykle wąskiej budowie doskonale zobaczysz miejsce przycinania gałęzi.

Masa naszej podkrzesywarki to tylko 4 kg, nie emituje spalin oraz posiada bez narzędziowy system napinania łańcucha. Na czas transportu i przechowywania wysięgnik można rozłożyć na dwie części po 1,5 m każda. Wraz z urządzeniem otrzymujesz ładowarkę oraz naładowany akumulator, który na długo pozwoli Ci cieszyć się wydajną pracą naszej podkrzesywarki.

Łatwość obsługi oraz funkcja szybkiego przyśpieszania to tylko nie które zalety naszej okrzesywarki, które zapewnią Ci komfort oraz bezpieczeństwo podczas przycinania gałęzi lub prześwietlania koron drzew.

Świadczymy usługi wynajmu i wypożyczania podkrzesywarki na terenie miast Wieluń, Wieruszów, Działoszyn, Praszka oraz Złoczew.

Podkrzesywarki wykorzystywane są w arborystyce, sadownictwie oraz służbach komunalnych. swietnie sprawdzają się przy okrzesywaniu drzew z martwych lub połamanych gałęzi. Zawsze otrzymujesz od nas naładowany akumulator, kask ochronny z nausznikami i siatką chroniącą twarz oraz wlany olej do smarowania łańcucha.

Do wycinania dużych i wysokich drzew wynajmujemy podnośnik koszowy wraz z uprawnionym operatorem oraz zatrudniamy również pilarza z uprawnieniami do wycinki drzew.

Back To Top
[Głosów: 1   Average: 5/5]