skip to Main Content

Obsługa muzyczna imprez DJ.

Wynajmij DJ i sprzęt nagłaśniający do obsługi imprez rozrywkowych, sprzedażowych, promocji oraz wydarzeń.

Wielkie wydarzenie wymaga szczególnej obsługi i wybitnego prowadzącego

Planujesz promocję nowego sklepu? Potrzebujesz konferansjera i sprzętu nagłąsniającego do prezentacji nowego produktu? A może prezenter i oprawa muzyczną imprezy są Ci potrzebne na innego typu wydarzeniu? Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na stanowisku prezentera muzycznego DJ jestem w stanie dostarczyć Ci obsługę muzyczną jakiej potrzebujesz – w końcu każde wydarzenie jest inne, więc prezenter którego zatrudnisz musi być w stanie dostosować styl prezentacji oraz odpowiedni rodzaj muzyki do konkretnych wymagań.

Na jakich imprezach świadczymy usługi muzyczne DJ?

Imprezy sprzedażowe

Pomagamy w nagłośnieniu imprez muzycznych i promocji produktów nowych i dostępnych w wyprzedażach.

Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem estradowym i praktycznie dysponujemy każdym rodzajem muzyki.

Promocje wydarzeń

Dostarczamy oprawę audio, oświetlenie sceniczne i prezentera DJ-a, który pomoże w promocji Twojego wydarzenia.

Dostosowujemy oprawę muzyczną do wymagań Zleceniodawcy.

Eventy firmowe

Zapewniamy profesjonalne zaplecze sprzętowe: nagłośnienie, oświetlenie sceniczne oraz kratownice sceniczne, które pozwolą realizować każde zlecenie.

Zapewniamy kompleksową obsługę muzyczną każdej imprezy.

Imprezy kulturalno - rozrywkowe

Dostosujemy odpowiedni rodzaj muzyki do Twojej niezapomnianej imprezy.

Dysponujemy również scenami – estradami muzycznymi o różnych wielkościach, które podkreślą profesjonalny charakter Twojej imprezy.

Odpowiednia obsługa muzyczna DJ-a to niezwykle ważny czynnik wpływający na ogólną ocenę całej imprezy muzycznej i zadowolenie jej uczestników. Wszystkie uzgodnienia odnośnie repertuaru muzycznego są uzgadniane przy podpisywaniu umowy o świadczenie usługi oprawy muzycznej danego wydarzenia. Dysponujemy praktycznie każdym repertuarem muzycznym, a co najważniejsze nasza biblioteka muzyczna jest legalna i posiadamy uprawnienia do jej publicznego odtwarzania.

Jeżeli nie masz czasu, możemy się zająć wszystkimi formalnościami prawnymi w ZAiKS, aby Twoja impreza muzyczna była w pełni legalna. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności prawne. Nasz DJ legitymuje się odpowiednią legitymacją uprawniającą do używania i odtwarzania utworów muzycznych na Twojej imprezie.

Muzyka jest zawsze miksowana na żywo przez DJ-a. Posiadamy konsoletę DJ-ską marki Pioneer DJ, który jest niedoścignionym liderem w produkcji markowego sprzętu dla DJ. Na największych imprezach muzycznych na całym świecie używana jest marka Pioneer DJ. Odpowiednio dobrane nagłośnienie estradowe oraz profesjonalne oświetlenie dyskotekowe gwarantuje osiągnięcie żądanego celu i przede wszystkim zadowolenie wszystkich słuchaczy.

Wśród gatunków muzycznych jakimi dysponuje nasz prezenter muzyczny DJ występuje: polska muzyka disco – dance, taneczna muzyka zagraniczna Latino, Dance, Club oraz House Vocal. Posiadamy obszerną wiedzę muzyczną oraz znajomość aktualnych trendów muzycznych. Podczas imprezy muzycznej zawsze dostosowujemy się do reakcji publiczności na odtwarzaną muzykę. Na życzenie klienta możemy wzbogacić nasz repertuar muzyczny o utwory polskie i zagraniczne z lat 90. Na życzenie klienta możemy udostępnić sety muzyczne DJ z klubów i dyskotek.

Posiadamy licencję DJ Promotion na publiczne odtwarzanie legalnych utworów muzycznych przez naszego Prezentera muzycznego DJ. Świadczymy usługi na terenie miast Wieluń, Sieradz, Wieruszów, Kępno, Kluczbork, Olesno, Pajęczno, Częstochowa, Bełchatów.

Gramy na sprzęcie Pioneer DJ
Back To Top
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]