skip to Main Content
797 410 054 andrzej@kalemba.pl

Wynajem samochodu na specjalne okazje

Ślub, wieczór panieński i kawalerski, chrzest, urodziny i inne uroczystości.

Mercedes-Benz W108 to ponadczasowa, klasyczna, najbardziej ekskluzywna limuzyna z 1972 roku, trzecia generacja prestiżowej Klasy S. Samochód wyposażony jest w klimatyzację, 4 x el. szyby, centralny zamek.

Ten piękny samochód w kolorze ecru, zapewnia wygodny transport na specjalne uroczystości, takie jak śluby, wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie, komunie, chrzty, studniówki, osiemnastki i inne okazje. Na imprezę dotrzesz z gracją, stylem i elegancją, zapewniając sobie miłe wspomnienia na lata.  Jest to specjalna przedłużana wersja LONG, dzięki czemu będziesz czuł się na prawdę komfortowo.

Dlaczego warto wynająć naszego Mercedesa?

Nasze auto do ślubu Mercedes-Benz W108 to luksusowa limuzyna w kolorze ecru, które łączy w sobie dobry wygląd z niezawodnością, zaś jego ośmio cylindrowy silnik i automatyczna skrzynia biegów sprawiają, że w każde miejsce dotrzesz gładko i na czas. Na tylnych, skórzanych fotelach jest niesamowicie dużo miejsca, dzięki czemu możesz rozkoszować się jazdą niezależnie od długości i trudności trasy.

Jakie uroczystości obsługujemy?

Kiedy zdecydujesz się na wynajem naszego Mercedesa, możesz być pewny tego, że Twój specjalny dzień stanie się nieco bardziej elegancki. Nasze auto wypożyczamy na szereg specjalnych okazji. Limuzyna wykorzystywana jest podczas ślubów i wesel, urodzin (zwłaszcza osiemnastek i okrągłych rocznic), Pierwszej Komunii, chrztów, studniówek i innych imprez. Zapytaj się nas o dostępność samochodu w wybranym terminie, pozwalając uświetnić Twoją uroczystość.

W jakich miejscowościach działamy?

Działamy na terenie Wielunia, dlatego wśród naszych klientów znajdują się osoby organizujące imprezy w Wieluniu, Wieruszowie, Oleśnie, Sieradzu,  Praszce i w okolicach wspomnianych miejscowości. Jeżeli bardzo Ci zależy na Mercedesie-Benz W108, jesteśmy też w stanie wynająć naszą limuzynę na imprezy okolicznościowe w innych regionach Polski.

Zanim wynajmiesz, sprawdź jak prezentuje się nasz samochód

Back To Top