skip to Main Content
503 395 592 andrzej@kalemba.pl

Wynajem kratownic scenicznych estradowych oraz konstrukcji na stoiska targowe firmowe.

Wynajem kratownic i konstrukcji scenicznych - posiadamy w swojej ofercie kratownice sceniczne quadro system o budowie modułowej, które można wykorzystać na scenie, estradzie, dyskotece, jako stoisko targowe firmowe lub po prostu jako konstrukcja do podwieszenia np. ekranów led. W cenie wypożyczenia kratownicy zawarty jest jej transport, montaż i demontaż w miejscu wskazanym przez klienta.

Kratownice sceniczne

Kratownice można konfigurować w dowolny sposób: długość, wysokość, szerokość oraz podwiesić na nich odpowiednie oświetlenie sceniczne i nagłośnienie estradowe. Kratownice są przede wszystkim lekkie i bezpieczne.

 

Zastosowanie kratownic.

Konstrukcja kratownicy tzw. trawers może również posłużyć jako zabudowa stoiska targowego, firmowego, reklamowego, otwarcie galerii handlowych, targi ślubne, promocje w salonach samochodowych lub wystawy reklamującej określony produkt firmowy.

Przeznaczenie kratownic

Po złożeniu konstrukcja kratownicy jest ona niezwykle sztywna, stabilna i bezpieczna, a przede wszystkim lekka ze względu na wykonanie jej z aluminium. Przy dodaniu wielokolorowego oświetlenia scenicznego kratownice aluminiowe prezentują się nie zwykle atrakcyjnie na różnego rodzaju scenach i targowiskach reklamowych.

Transport i montaż

Wypożyczając kratownicę w cenie jest zawarty jej transport, montaż i demontaż przez przeszkolony personel.

Dysponujemy również profesjonalnym nagłośnieniem estradowym oraz podestami scenicznymi, które można ułożyć w przeróżny kształt pod kratownicą tworząc scenę – estradę muzyczną lub podwyższenie.

Nasze aluminiowe kratownice są lekkie, a zarazem wytrzymałe. Kolejną zaletą naszych kratownic scenicznych jest to, że są odporne na korozję więc można je użytkować na zewnątrz na otwartych imprezach plenerowych, eventach firmowych, wystawach i różnego rodzaju pokazach. Kratownice pomimo swojej lekkości posiadają zdolności przenoszenia dużych obciążeń statycznych.

Możesz wypożyczyć samą kratownicę lub z jej montażem i demontażem. Do każdej kratownicy dołączamy odpowiednią ilość akcesoriów montażowo – połączeniowych. Z kratownic stworzysz nie tylko stabilne oraz bezpieczne zadaszenie scen ale również rusztowanie na którym można podwiesić nagłośnienie imprezy lub oświetlenie sceniczne. Z kratownicy możesz stworzyć również Bramę Start Meta, którą również możesz u nas wypożyczyć wraz z podium medalowym.

W zależności od potrzeb możesz od nas wynająć kratownicę o budowie Quadro System, z których stworzysz trawers jako dekorację na scenie wzbogacając wygląd estetyczny całej imprezy. Cała konstrukcja kratownicy podczas użytkowania jest stabilna i bezpieczna dla innych osób oraz ze względu na swoją lekkość może być swobodnie przenoszona w różne miejsca podczas jednego eventu firmowego czy imprezy scenicznej na estradzie.

Wynajmujemy tylko sprawdzone i bezpieczne kratownice sceniczne na stoiska targowe, które na pewno spełnią państwa oczekiwania. Świadczymy usługi na terenie miast Wieluń, Sieradz, Wieruszów, Kępno, Kluczbork, Olesno, Pajęczno, Częstochowa, Bełchatów, Zduńska Wola oraz Łask.

Back To Top