skip to Main Content
797 410 054 andrzej@kalemba.pl
Wynajem podnośnika nożycowego

Podnośnik nożycowy Genie 1932 – 2015 r.

Aktulanie przepracowane 16 mth.

Podnośnik nożycowy Genie 1932 to urządzenie łączące w sobie to co najlepsze w podnośnikach koszowych, z niewielkimi rozmiarami i doskonałą zwrotnością. Ceniony ze względu na równomierny rozkład masy pod platformą, oraz zapewnienie operatorowi stabilności wespół z łatwą obsługą i precyzyjnym sterowaniem na niewielkiej powierzchni.

Genie 1932 to podnośnik nożycowy idealnie sprawdzający się wewnątrz budynków. Jego niewielka szerokość sprawia, że urządzenie bez trudu przejedzie przez pojedyncze i podwójne drzwi.

Zerowy promień skrętu zapewnia doskonałą manewrowość przyczyniają się do tego, że z podnośnika nożycowego chętnie korzystają ekipy mające do wykonania prace remontowe wewnątrz budynków, osoby zajmujące się hydrauliką i elektrycznością, czy też ekipy sprzątające elewację budynków.

Specyfikacja podnośnika
  • 7,8 m – maksymalna wysokość pracy
  • 228 kg – maksymalna ładowność platformy
  • 1,63 m – długość podnośnika
  • 0,74 m – szerokość podnośnika
Wszystko co musisz wiedzieć o wynajmie podnośnika nożycowego

Gdzie dostarczacie sprzęt?

Podnośnik nożycowy można wypożyczyć bezpośrednio w naszym biurze w Wieluniu. Po uzgodnieniu z klientem jesteśmy w stanie dostarczyć sprzęt do takich miejscowości jak Kępno, Kluczbork, Częstochowa, Bełchatów, Sieradz, Wieluń oraz miejscowości znajdujące się w okolicach omawianych miast.

Jak przebiega zamówienie?

Wystarczy skontaktować się z nami przy pomocy formularza kontaktowego lub telefonicznie, aby uzgodnić okres wynajmu podnośnika nożycowego, termin oraz odbiór osobisty lub dostawę. My zajmiemy się resztą formalności.

Czy prowadzicie szkolenie z obsługi podnośnika?

Tak, zajmujemy się również prowadzeniem szkoleń osób mających obsługiwać podnośnik nożycowy. Szkolenie prowadzone jest w naszym ośrodku w Wieluniu, zaś więcej informacji na jego temat znajdziesz w tym miejscu.

Cena wynajmu

Wypożyczamy podnośnik nożycowy na godziny, oraz w formie wynajmu średnioterminowego i długoterminowego. Godzina wynajmu podnośnika kosztuje 49,00 złotych, przy minimalnym czasie wypożyczenia przynajmniej na trzy godziny. Podnośnik możemy dostarczyć w wybrane przez ciebie miejsce za dodatkową opłatą.

49,00 PLN
Back To Top