skip to Main Content
797 410 054 andrzej@kalemba.pl
Wynajem wózka widłowego

Wózek widłowy Toyota 8FG15

Wózek widłowy Toyota 8FG15 to pojazd, który pomoże Ci w pracach związanych z podnoszeniem i przewożeniem ciężkich materiałów na krótkich dystansach. Toyota to jeden z najbardziej znanych i największych producentów wózków widłowych na świecie, dlatego korzystając z widlaków tej firmy masz pewność, że nie zawiodą Cię wtedy kiedy ich najbardziej potrzebujesz.

Wypożyczając wózek widłowy Toyota 8FG15 zyskujesz dostęp do wysokiej jakości sprzętu, który spełnia najwyższe standardy jakości.

Po naszej stronie leży serwisowanie wózka widłowego, dzięki czemu zachowujesz ciągłość pracy i nie ponosisz kosztów związanych z przeglądem i naprawą. Okres wynajmu jest dostosowany do Twoich potrzeb – począwszy od wynajmu godzinowego, skończywszy na wynajmie miesięcznym.

Specyfikacja wózka widłowego
  • 1500 kg – maksymalna ładowność
  • 3 m – maksymalna wysokość podnoszenia
  • Napęd – Benzyna/LPG
  • 2550 kg – ciężar wózka
Wszystko co musisz wiedzieć o wynajmie wózka widłowego

Gdzie dostarczacie sprzęt?

Wózek widłowy można wypożyczyć w naszym biurze w Wieluniu, oraz na naszej stronie. Dotychczas nasz wózek widłowy wykorzystywały firmy i osoby prywatne z Wielunia, Sieradza, Wieruszowa, Olesna, Praszki, Kępna i Kluczborka. Powiedz nam gdzie potrzebujesz naszego sprzętu, a my dostarczymy go pod wskazany adres.

Jak przebiega zamówienie?

Kierujemy się zasadą minimalizacji formalności, dlatego jeżeli jesteś zainteresowany wynajmem wózka widłowego, to zachęcamy Cię do skorzystania z formularza kontaktowego lub zadzwonienia do nas. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami i jeżeli tego potrzebujesz, to dostarczymy wózek widłowy we wskazane miejsce.

Czy prowadzicie szkolenie z obsługi wózka widłowego?

Tak, prowadzimy również szkolenia na wózki widłowego. Pod względem przeszkolonych operatorów wózków widłowych jesteśmy jednym z największych ośrodków szkoleniowych w kraju, zaś naszą ofertę kursu na wózki widłowe znajdziesz w tym miejscu.

Cena wynajmu

W opcji wynajmu krótkoterminowego, wózek widłowy możesz u nas wypożyczyć już za 39zł za godzinę. Minimalna ilość godzin na jaką jest wynajmowany wózek widłowy, to 3 godziny. Wypożyczamy widlaki również na kilka dni, a nawet tygodnie i miesiące. Jeżeli zamierzasz skorzystać z wynajmu długoterminowego, twoje stawki będą dużo niższe.

39,00 PLN
Back To Top