skip to Main Content

Usługi dźwigowe - wynajmu mini żurawia HDS tzw. pająka do prac budowlanych, dekarskich i ciesielskich.

Posiadamy do wynajęcia mini żuraw na gąsienicach marki Maeda MC 285 transportowany na przyczepie. Duża moc, kompaktowa budowa oraz sterowanie z pilota.

Usługi mini żurawiem przenośnym HDS – dzięki małym gabarytom nasz żuraw jest w stanie prawie wszędzie wykonywać swoje prace. Wysokość podnoszenia: 8,7 m, wysięg boczny8,2 m, udźwig 2,82 t, waga – 2,1 t, wysokość1,47 m, szerokość – 0,75 m, długość 3,3 m, szerokość rozstawu podpór –  4 m x 4,78 m.

Wypożyczamy nasz mini żuraw na gąsienicach zawsze z dowozem do klienta oraz uprawnioną obsługą operatorską posiadającą kwalifikacje UDT w zakresie obsługi żurawi przeładunkowych samojezdnych.

Bezpieczeństwo

Nasz mini żuraw na gąsienicach jest bardo stabilny dzięki czterem podporom rozstawianym hydraulicznie oraz ciężkiej przeciwwadze poprawiającej jego stabilność.

Duża wysokośc podnoszenia

Nasz żuraw HDS pomimo małych gabarytów pozwala na uniesienie ładunku na wysokość 8,7 m przy maksymalnej masie ładunku 2,82 t. Dźwig waży tylko 2,1 t.

Uprawniony operator

Wypożyczając od nas nasz żuraw budowlano – ciesielski otrzymujesz na życzenie uprawnionego operatora. Można również wynająć żuraw bez uprawnionej obsługi na doby.

Zastosowanie mini żurawia
  • prace dekarsko – ciesielskie
  • roboty budowlane
  • prace szklarskie
  • przenoszenie ładunków jak typowy żuraw HDS
  • montaż dachów, zadaszeń

Świadczymy usługi dźwigowe – nasz mini żuraw budowlany Maeda MC 285 dzięki swoim małym gabarytom wjedzie przez każde standardowe drzwi. Niska masa własna sprawia, że nie zniszczy podłoża, po którym się porusza. Udźwig nominalny naszego żurawia wynosi aż 2,82 t a wysokość podnoszenia wynosi aż 8,7 m, więc z powodzeniem może być wykorzystywany przez cieśli i dekarzy przy pracach dekarsko – ciesielskich na budowie.

Własny napęd, możliwość zasilania silnikiem diesla lub z sieci elektro – energetycznej 400V sprawia, iż nasz dźwig budowlany jest bardzo mobilny i praktyczny co pozwala na szybką i łatwiejszą prace oraz obsługę. Dzięki czterem podporom oraz szeregu zabezpieczeń mechaniczno, hydrauliczno, elektrycznych nasz żuraw jest bardzo bezpieczny, a przy tym cichy i nie zawodny.

Dzięki własnemu napędowi gąsienicowemu nasz żuraw łatwo się przemieszcza na budowie oraz posiada doskonałą zwrotność. Wjedzie wszędzie w małe i ciasne trudno dostępne przejścia. Dzięki innowacyjnym zabezpieczeniom nasz dźwig nie jesteśmy w stanie przeciążyć lub przewrócić. Prowadzimy wynajem żurawia na godziny lub na najem długoterminowy bez uprawnionego operatora.

Prowadzimy wynajem mini żurawi - dźwigów HDS na terenie miast Wieluń, Wieruszów, Kępno, Kluczbork, Olesno, Pajęczno, Bełchatów, Działoszyn, Praszka, Sieradz oraz Złoczew.

Nasz żuraw może pracować na nie równej i nie stabilnej powierzchni, dzięki swoim czterem podporom poprawiającym jego stabilizacje podczas przenoszenia ładunków. Wraz z dźwigiem wynajmujemy również zawiesia nie zbędne do transportu ładunków o różnych gabarytach i ciężarze. Żuraw w miejsce wynajmu jest dowożony na przyczepie, a w miejsce docelowe dojeżdża na gąsienicach aby wykonać prace przeładunkowe.

Back To Top