skip to Main Content
503 395 592 andrzej@kalemba.pl

Wynajem oświetlenia scenicznego, estradowego, dyskotekowego i dekoracyjnego.

Wybierz odpowiednie oświetlenie sceniczne i dekoracyjne na swoją imprezę lub event firmowy.

Wynajem oświetlenia – posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę różnego rodzaju oświetlenia: ruchome głowy Beam 7R 230W, Reflektory LED, Oświetlacze, Lampy UV, które można wykorzystać na scenie, estradzie, dyskotece lub po prostu jako oświetlenie dekoracyjne pomieszczeń lub budowli architektonicznych. W cenie wypożyczenia oświetlenia zawarty jest transport, montaż i demontaż oświetlenia.

Podpowiadamy i doradzamy w zakresie wyboru najodpowiedniejszego oświetlenia.

Oświetlenie sceniczne i estradowe

Oświetlenie sceniczne jest podstawowym elementem realizacji każdego wydarzenia. Odpowiednio dobrane oświetlenie potrafi stworzyć nie samowity charakter imprezy oraz stwarza jej odpowiedni nastrój.

Wynajem oświetlenia

Wynajmując od nas oświetlenie sceniczne otrzymujesz w cenie jego montaż, demontaż i odpowiednie ustawienie oraz sterowanie podczas imprezy przez realizatora.

Wypożyczając oświetlenie możesz również wynająć sprzęt nagłaśniający wraz z obsługą muzyczną prowadzoną przez doświadczonego prezentera muzycznego DJ-a. Całość można uzupełnić aluminiową kratownicą sceniczną.

Wykorzystanie oświetlenia

Nasze oświetlenie wykorzystywane jest m. inn. do:

  • stworzenia odpowiedniej scenografii świetlnej
  • odpowiednia dekorację światłem pomieszczeń
  • oświetlenie osób podczas wystąpień, przemówień,
  • oświetlenie wystaw na targowiskach, pokazach mody
  • koncerty i występny gwiazd muzycznych
Nasze oświetlenie

Dysponujemy oświetleniem scenicznym i estradowym typu Led Par , białe oświetlacze Led z dimmerem 0-100% oraz ZOOM-em, Led Bar Sandstrip, Pg Led Roto, listwy oświetleniowe LED, reflektory sceniczne i wieloma innymi światłami w zależności od zapotrzebowania danej imprezy i potrzeb naszych klientów.

 

Zawsze dostosowujemy odpowiedni rodzaj oświetlenia scenicznego do konkretnego wydarzenia muzycznego, dyskoteki, stoiska reklamowego czy prezentacji firmy stwarzając tym samym niesamowite efekty świetlne. Oświetlenie szczególnie wykorzystywane jest na estradach muzycznych, podczas dyskotek czy wybiegów i konferencji.

Sterowanie całym oświetleniem może odbywać się bezpośrednio ze sterownika DMX lub laptopa za pomocą specjalnego programu podłączonego z urządzeniami kablem – adapterem USB – DMX. Nasze Reflektory LED świecą w barwach RGBWA: czerwony, zielony, niebieski, biały oraz amber – bursztynowy.Można oczywiście mieszać poszczególne kolory.

Posiadamy w swojej ofercie wynajmu również ruchome głowy firmy Colorstage Beam 7R 230W na lampie wyładowczej. Nie zwykle mocne i wydajne światło, funkcja 16 i 24 krotnego pryzmatu – odpowiednik riderowego oświetlenia Sharpy. Funkcja Gobo: szklane, metalowe, połowy kolorów, efekt tęczy i wiele innych.

Dysponujemy do wynajęcia oświetlenie różnego rodzaju w zależności od państwa zapotrzebowania i szczegółowych wymagań scenicznych. Odpowiednie sterowanie oświetleniem przez realizatora gwarantuje osiągnięcie wymaganego efektu świetlnego. Dysponujemy oświetleniem LED w różnych kolorach i odcieniach nadając każdemu wydarzeniu odpowiedni charakter i wyrazistość.

Częstotliwość zmiany kolorów oraz szybkość poruszania się wiązek światła dostosowujemy do danej sytuacji czy szybkości odtwarzanej muzyki gwarantując w ten sposób nie zapomniane efekty i wrażenia wizualne. Wypożyczając oświetlenie zawsze otrzymujesz komplet okablowania i nie zbędne sterowniki do prawidłowego funkcjonowania oświetlenia.

Możesz od nas wynająć pojedyncze światła lub całe zestawy oświetleniowe. Oświetlenie estradowe idzie zawsze w parze z nagłośnieniem imprezy, które możesz również od nas wypożyczyć na swój event firmowy czy imprezę muzyczno – rozrywkową. Całość możesz również dopełnić profesjonalną obsługą muzyczną DJ.

Wynajmujemy tylko sprawdzone i profesjonalne oświetlenie, które na pewno spełni państwa oczekiwania. Świadczymy usługi na terenie miast Wieluń, Sieradz, Wieruszów, Kępno, Kluczbork, Olesno, Pajęczno, Częstochowa, Bełchatów, Zduńska Wola oraz Łask.

Back To Top