skip to Main Content

Świadczymy usługi wynajmu i wypożyczania aeratora - wertykulatora.

Posiadamy do wynajęcia profesjonalny aerator - wertykulator 2w1 marki Weibang WB384RB.

Istnieje możliwość dowozu naszego wertykulatora bezpośrednio do klienta.

Posiadamy w swojej wypożyczalni aeratory i wertykulatory zasilane silnikiem spalinowym benzynowym.

Aerator

Głównym zadaniem aeratora jest spulchnianie i napowietrzani gleby za pomocą metalowych zębów co przyśpiesza wzrost i krzewienie się trawy.

Wertykuator

Głównym zadaniem wertykulatora jest tworzenie podłużnych nacięć w glebie trawnika co prowadzi do poprawy gospodarki powietrzno – wodnej naszej trawy.

Aerator&wertykulator 2w1

Nasze urządzenie łączy w sobie dwie funkcje aeratora i wertykulatora, o szerokości roboczej 38 cm i mocy silnika aż 5 kM.

Funkcja zagrabiania

Nasz wertykulator posiada aż 22 szt. metalowych uchylnych noży, które zagrabią suchą trawę oraz mech zalegający w państwa trawniku.

Nasze narzędzie ogrodnicze jakim jest aerator – wertykulator 2w1 jest bardzo proste w użyciu dzięki intuicyjnie rozmieszczonym dźwigniom sterowniczym. Posiada płynną regulacje głębokości roboczej oraz nie zawodny silnik Briggs&Stratton, który sprosta nawet kilku godzinnej pracy i zadowoli każdego użytkownika.

Szerokość robocza – 38 cm, głębokość robocza – 16 mm, waga 46 kg. Pojemność kosza na resztki trawy oraz mchu wynosi aż 40 l. Nasza maszyna wyposażona jest w aż 22 noże uchylne co sprawia, że wertykulator jest jeszcze bardziej wytrzymały. Dzięki regularnej wertykulacji trawnika pozbywamy się resztek zalegającej trawy oraz mchu, które blokują dostęp powietrza oraz składników odżywczych bezpośrednio do korzenia naszej trawy.

Dzięki podłużnym nacięciom trawy nasz wertykulator spełnia również funkcję aeratora, powodując gęstszą i szybciej rosnącą trawę.

Świadczymy usługi wynajmu i wypożyczania naszego aeratora - wertykulatora na terenie miast Wieluń, Praszka, Złoczew oraz Działoszyn.

Urządzenia jakimi są Aeratory i wertykulator odgrywają bardzo ważną rolę we właściwej w pielęgnacji naszego trawnika. Zwłaszcza po zimie w porze wiosennej szczególnie warto zadbać o nasz trawnik, który właśnie budzi się do życia. Można również używać aeratora i wertykulatora jesienią lub w razie potrzeby przez cały rok.

Aerator tworzy w glebie nie wielkie otwory przez co jest ona napowietrzona, bardziej elastyczna oraz ułatwi późniejszy szybszy dostęp wody oraz nawozów do korzeni naszej trawy i pobudzi źdźbła trawy do wzrostu. Aeracja zwiększa możliwości regeneracyjne naszej trawy.

Poprzez 22 metalowe uchylne zęby usuwana jest stara warstwa suchej trawy i mchu, w której mogą rozwijać się chorobotwórcze bakterie oraz grzyby. Po usunięciu suchej trawy nasz trawnik dostanie więcej światła oraz powietrza co znacznie przyśpieszy dostawanie się wody i nawozów w głąb gleby.

Świadczymy również usługi wycinki drzew oraz przycinania gałęzi z użyciem podnośnika koszowego.

Back To Top
[Głosów: 1   Average: 5/5]