skip to Main Content
503 395 592 andrzej@kalemba.pl

Wynajem i wypożyczalnia
bram aluminiowych
na Start i Metę
oraz podium medalowych.

Bezpieczne i Atestowane konstrukcje aluminiowe z których ułożysz bramki na Start i Metę.

Wynajem podium medalowych – posiadamy w swojej ofercie podium medalowe oraz bramki na Start i Metę wykonane z aluminiowych konstrukcji typu quadro 290.

Wypożyczamy nasze bramki oraz podia medalowe zawsze z montażem i demontażem w miejscu wskazanym przez Zleceniodawcę usługi.

Bezpieczeństwo

Nasze bramki oraz podium medalowe posiadają odpowiednie Atesty i Certyfikaty Bezpieczeństwa oraz obliczenia statyczne pozwalające na powieszenie na nich różnych ciężkich reklam.

Różnorodnośc rozmiaru

Z naszych konstrukcji aluminiowych ułożysz bramkę na Start i Metę różnej wielkości w zależności od Twoich potrzeb. Standardowy wymiar to 4 x 3 m, ale można go zwiększyć nawet do wymiaru 6 x 3 m i większe.

Podium medlaowe

Podium medalowe zapewnia maksimum bezpieczeństwa, posiada odpowiednie Certyfikaty, dopuszczalne obciążenie oraz antypoślizgową powierzchnię.

Zastosowanie bramek

Na naszych konstrukcjach aluminiowych pełniących funkcje bramki Start – Meta można zawiesić różnego rodzaju banery reklamowe np. sponsorów danego wydarzenia sportowego.

Nieodzownym elementem każdych zawodów sportowych jest rywalizacja, a wraz z nią pot, łzy oraz radość. Po zawodach następuje ukoronowanie trzech najlepszych zwycięzców na podium, które pozwala nie tylko na ich hierarchiczne ustawienie w zależności od zdobytego miejsca ale również odpowiednio wyeksponować podczas nagradzania. Podium może również posłużyć na innego rodzaju imprezach, np. olimpiadach naukowych, konkursach muzycznych itp.

Wydarzenia sportowe jak np. biegi uliczne wymagają odpowiedniej bramki na Start i Metę oraz podium medalowego dla zwycięzców np. biegu ulicznego. Z naszych konstrukcji wykonanych z lekkiego aluminium możesz stworzyć bramki o różnych wymiarach np: 4 x 3 m, 5 x 3 m, 6 x 4 m i większe w zależności od zapotrzebowania organizatora danego wydarzenia sportowego. Bramka jest opatrzona z przodu i z tyłu napisami START oraz META.

Podium medalowe dla sportowców jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej dobrze zorganizowanej imprezy sportowej. Odpowiednie podium buduje atmosferę rywalizacji oraz posłuży do późniejszego wyróżnienia najlepszych sportowców. Wysoki standard wykonania naszego podium pozwoli na bezpieczne i długotrwałe użytkowanie, a wykonanie modułowe sprawi, że nie zajmie dużo miejsca po zakończeniu imprezy. Możesz wypożyczyć nasze podium na kilka dni w zależności od długości trwania Twojej imprezy sportowej.

Oprócz bramek i podium na różnego typu wydarzenia sportowe zapewniamy:

Wynajmujemy tylko sprawdzone, bezpieczne, atestowane i certyfikowane bramki na Start i Metę renomowanych polskich producentów, które na pewno spełnią państwa oczekiwania.

Back To Top