skip to Main Content

Świadczymy usługi wynajmu nagłośnienia na imprezy.

Posiadamy do wynajęcia aktywny zestaw nagłośnieniowy marki Pol-Audio DJT 2100 AK mocy 2100W.

Wypożyczalnia nagłośnienia – nasz aktywny zestaw wyposażony jest w subwoofer dużej mocy z głośnikiem 15″ oraz dwa głośniki typu satelita. Możesz nim nagłośnić imprezę zamkniętą do 150 osób lub bankiet – konferencję do 250 osób.

Możemy dowieźć nasze nagłośnienie bezpośrednio na Twoją imprezę, podłączyć oraz dokonać pierwszego uruchomienia. Możemy również odebracć nagłośnienie po zakończonej imprezie.

Mobilny zestaw.

Nasze nagłośnienie to kompletny system jaki potrzebujesz do nagłośnienia imprez typu 18-ki, wesela, imprezy urodzinowe, konferencje, przemówienia i bankiety. Idealny dla DJ.

Duża moc - 2100W.

Aktywny subwoofer z zaprojektowanymi fabrycznie presetami DSP oraz głośnikiem z cewką 4″ + dwie szerokopasmowe satelity nagłośnią praktycznie każdą imprezę do 250 osób. DJT 2100 AK to profesjonalne nagłośnienie estradowe.

Prosta obsługa.

Dostarczamy nasze nagłośnienie z pełnym okablowaniem oraz w ochronnych pokrowcach. Samo podłączenie i pierwsze uruchomienie trwa zaledwie kilka minut. Zestaw nagłośnieniowy jest bardzo prosty w obsłudze.

Zastosowanie naszych głośników.
  • imprezy okolicznościowe
  • wesela, bankiety, 18-ki do 150 osób
  • konferencje do 250 osób
  • prezentacje produktowe
  • idealny dla DJ
  • promocje produktów

Aktywny zestaw nagłośnieniowy Pol-Audio DJT 2100 AK – to profesjonalny system nagłośnienia o małych wymiarach i dużej mocy. Dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi oraz zaprojektowanym fabrycznie brzmieniom muzycznym DSP jak: Flat, Music oraz Vocal nie potrzebujesz niczego więcej jak tylko podłączyć do zasilania 230V.

Moduł wzmacniacza posiada aż 2100W, kolumny są pokryte poliurą oraz są wykonane ze sklejki bałtyckiej gwarantującej wymaganą sztywność i wytrzymałość. Subwoofer dużej mocy SW 115 ND AK posiada 15″ głośnik niskotonowy z cewką 4″ co sprawia, iż przenosi częstotliwości od 35 Hz oraz posiada SPL aż 102 dB. Subwoofer wyposażony jest również w opcję podbicia basu.

Jesteś DJ-em, organizujesz imprezę okolicznościową typu 18-ka, wesele lub urodziny, albo po prostu potrzebujesz nagłośnienia na dużego grilla? Nasz zestaw jest idealnym rozwiązaniem dla takich właśnie imprez muzycznych.

Prowadzimy wynajem nagłośnienia, które na pewno spełni państwa oczekiwania. Świadczymy usługi na terenie miast Wieluń, Wieruszów, Olesno, Pajęczno, Działoszyn, Praszka, Krzepice, Sieradz oraz Złoczew.

Aktywny subwoofer dużej mocy + dwie satelity to wszystko czego potrzebujesz na swoja imprezę. Nasz zestaw nagłośnieniowy wystarczy z powodzeniem nawet do 150 osób. Pol-Audio to profesjonalne nagłośnienie estradowe. Specjalny układ głośników w kolumnie typu satelita sprawia, iż posiada ona charakterystykę liniową jak profesjonalne nagłośnienie liniowe stosowane w nagłaśnianiu imprez plenerowych muzycznych.

Nasze nagłośnienie z powodzeniem wystarczy do nagłośnienia niewielkiego zespołu muzycznego na scenie czy estradzie muzycznej. Zestaw dedykowany jest do małych i średnich imprez. Łatwy transport, prosta obsługa oraz szybki montaż to największe zalety naszego nagłośnienia.

Dzięki wbudowanym wewnętrznym ustawieniom korektora graficznego nasze nagłośnienie estradowe idealnie sprawdzi się w zastosowaniach DJ-skich, konfenansjerskich, małe zespoły muzyczne, przemówienia oraz po prostu do odtwarzania muzyki.

Back To Top