skip to Main Content
503 395 592 andrzej@kalemba.pl

Wynajem i wypożyczalnia nagłośnienia dyskotekowego i estradowego na Twoja imprezę.

                                                                                                                                                                                   Nagłaśniamy imprezy zamknięte i otwarte plenerowe.

Wypożycz nagłosnienie JBL lub Pol Audio na Twoją impreze muzyczną lub firmową.

Wynajem nagłośnienia – dysponujemy nowym nagłośnieniem: subwooferami i kolumnami średnio – wysoko tonowymi JBL z serii PRX 800 W oraz Pol Audio, które możesz u nas wypożyczyć na swoją imprezę muzyczną lub firmową. Posiadamy również nagłośnienie liniowe na duże muzyczne imprezy masowe. Zapewniamy transport, montaż i demontaż nagłośnienia w cenie wynajmu. Jesteśmy konkurencyjni cenowo z większością firm z branży muzycznej.

Możesz wypożyczyć samo nagłośnienie lub z osobą obsługującą je podczas trwania imprezy

Aktywne nagłośnienie

Kolumny aktywne z serii JBL PRX 800 W to najbardziej zaawansowane kolumny w swojej klasie oferując krystalicznie czyste brzmienie w zmniejszonej wadze. Zaawansowany system DSP, którym możesz na żywo sterować np. z tabletu podczas imprezy muzycznej dostosowując idealne brzmienie głośników do każdej sytuacji, wydajność, lekkość, wzmacniacz 1500 W klasy D.

Nasz sprzęt

Naszym sprzętem nagłośnisz imprezy zamknięte na kilkaset osób oraz duże otwarte imprezy plenerowe i dyskoteki. Dysponujemy subwooferami z serii JBL PRX 818 XLF W o mocy 1500 W oraz kolumnami wysoko tonowymi JBL PRX 812 W lub systemem nagłaśniającym Pol Audio z serii TP 118 oraz HK 300 PRO.

Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę muzyczną DJ całego wydarzenia.

Co nagłaśniamy?

Nagłaśniamy różnego rodzaju imprezy muzyczne, eventy firmowe, festyny, konferencje, wydarzenia, pokazy reklamowe. Usługi realizujemy w pomieszczeniach zamkniętych jak i w plenerze.

Posiadamy również do wynajmu sceny i estrady muzyczne z zadaszeniem oraz oświetlenie sceniczne dyskotekowe.

Dobór sprzętu.

Podczas nagłaśniania każdej imprezy uwzględniane są potrzeby techniczne i wymagania artystów, tak aby sprzęt był odpowiednio dobrany gwarantując odpowiednie wrażenia słuchowe uczestników imprez plenerowych czy zamkniętych.

Nasze aktywne nagłośnienie estradowe jest lekkie i ma kompaktowe wymiary, ale jest bardzo skuteczne i posiada dużą moc muzyczną. Nagłośnisz nim małe imprezy zamknięte oraz duże imprezy plenerowe jak dni miast i gmin, dożynki, festyny oraz wszelkiego rodzaju imprezy i eventy firmowe. Podczas przekazywania sprzętu nagłaśniającego klient przechodzi krótki instruktaż w zakresie prawidłowego użytkowania nagłośnienia. Jeśli zdecydujesz się na wynajem nagłośnienia dłużej niż na 1 dobę, to na kolejne dni dostaniesz odpowiednio niską cenę.

Chcąc wypożyczyć nagłośnienie w zapytaniu ofertowym zawsze określ wielkość imprezy, którą chcesz nagłośnić tzn. jaka ilość osób bierze udział w imprezie oraz czy jest to impreza na otwartej przestrzeni, czyli plenerowa lub w pomieszczeniu zamkniętym. Posiadamy nagłośnienia na imprezy do 50, 100, 200, 500 osób, a nawet kilku tysięcy na duże muzyczne imprezy masowe – zestaw liniowy. Dysponujemy również gotowymi zestawami nagłośnieniowymi. Ponieważ nasze głośniki estradowe subwoofery i kolumny wysoko tonowe są aktywne i posiadają już wbudowane końcówki mocy, nie potrzebujesz dodatkowego wzmacniacza oraz zbędnego okablowania co często przeszkadza w komfortowym użytkowaniu kolumn.

Po dostarczeniu sprzętu nagłaśniającego zawsze konfigurujemy jego indywidualne ustawienia korektora DSP na miejscu użytkowania osiągając w ten sposób bardzo naturalne i przyjemne brzmienie. Nasze nagłośnienie może być użytkowane w pozycji poziomej i leżeć bezpośrednio na podłożu lub na statywach kolumnowych. Wypożyczając nagłośnienie otrzymujesz zestaw kolumn głośnikowych w pokrowcach wraz z pełnym okablowaniem oraz na życzenie mikser estradowy, mikrofon, oświetlenie dyskotekowe oraz statywy do podwieszenia całego sprzętu. Możesz również skorzystać z naszych usług obsługi muzycznej imprez jako prezenter muzyczny DJ. Dysponujemy najnowszymi jak i starymi hitami muzycznymi. Posiadamy również do wypożyczenia namioty na imprezy okolicznościowe jak komunie, wesela, chrzciny, rodzinne, festyny oraz eventy firmowe.

Na imprezach wykorzystujemy tylko sprawdzony i Certyfikowany sprzęt nagłaśniający, które na pewno spełni państwa oczekiwania. Świadczymy usługi na terenie miast Wieluń, Sieradz, Wieruszów, Kępno, Kluczbork, Olesno, Pajęczno, Częstochowa, Bełchatów, Zduńska Wola oraz Łask.

Back To Top