skip to Main Content
503 395 592 andrzej@kalemba.pl

Wynajmujemy namioty,
stoły i ławki piwne
na różnego rodzaju
imprezy okolicznościowe.

Bezpieczne i Eleganckie namioty na Twoją imprezę rodzinną, komunie lub wesele.

Wynajem namiotów imprezowych – posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę namiotów i hal namiotowych o różnych rozmiarach, które podkreślą profesjonalny charakter Twojej imprezy okolicznościowej.

Wypożyczamy nasze namioty zawsze z transportem, montażem i demontażem w miejscu wskazanym przez Zleceniodawcę usługi.

Bezpieczeństwo

Nasze namioty imprezowe  posiadają odpowiednie Certyfikaty Bezpieczeństwa abyś mógł się czuć naprawdę komfortowo i bezpiecznie na swojej imprezie.

W razie potrzeby namiot może być zabezpieczony przed wiatrem odciągami linowymi.

 

Różnorodnośc rozmiaru

Posiadamy namioty o następujących wymiarach:

  • 5 x 6 m
  • 10 x 6 m
  • 12 x 6 m (2 szt.)

Wszystkie namioty są koloru białego. Są czyste i nieuszkodzone oraz posiadają wewnętrzne oświetlenie 230 V.

Elegancki wygląd

Planujesz zorganizować wesele, komunię, chrzciny, a może po prostu spotkanie rodzinne w gronie najbliższych przyjaciół? Nasz namiot idealnie sprawdzi się na tego typu imprezach okolicznościowych.

Możesz u nas również wypożyczyć nagłośnienie na imprezę oraz skorzystać z obsługi muzycznej DJ.

Zakres wypożyczenia

Wypożyczając nasz namiot dostajesz od nas fachową obsługę oraz:

  • transport
  • montaż
  • demontaż

Posiadamy również do wynajęcia stoły i ławki piwne oraz nagrzewnice gazowe.

Trwałe i bezpieczne namioty imprezowe świetnie sprawdzą się na Twojej imprezie rodzinnej lub plenerowym bankiecie chroniąc wszystkich uczestników od nie korzystnych warunków pogodowych. W razie potrzeby możesz wraz z namiotem wypożyczyć nagrzewnice gazową.

Dzięki różnorodności rozmiarów możesz idealnie dopasować swój namiot do potrzeb Twojej imprezy. Możesz go ustawić go np. na łące i cieszyć się naturą lub po prostu na w ogrodzie na trawie i dopasować idealnie miejsce do Twoich wymagań i czuć się naprawdę komfortowo i swobodnie. Posiadamy również do wypożyczenia duży grill.

Łatwość montażu i użytkowania namiotu, możliwość wentylacji, uniwersalność, praktyczność to tylko nie które zalety, za które polubisz nasze namioty, a Twoja impreza zaliczona będzie do udanych. Dzięki naszemu namiotowi podkreślisz niepowtarzalny charakter i styl swojej imprezy. Każdy namiot na wyposażeniu posiada oświetlenie 230 V, które zawarte jest w cenie wynajmu namiotu.

Wynajmujemy tylko sprawdzone i bezpieczne namioty na imprezy okolicznościowe oraz stoły i ławki piwne, które na pewno spełnią państwa oczekiwania. Swoje usługi świadczymy na terenie miast Wieluń, Sieradz, Wieruszów, Kępno, Kluczbork, Olesno, Pajęczno, Częstochowa, Bełchatów, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Radomsko oraz Ostrzeszów.

Back To Top