skip to Main Content
503 395 592 andrzej@kalemba.pl

Wynajmujemy i wypożyczamy profesjonalną podłogę do tańczenia na imprezy plenerowe oraz parkiet taneczny.

Nasz parkiet taneczny na Twojej imprezie, evencie firmowym lub wydarzeniu kulturalno - rozrwykowym.

Wynajem i wypożyczalnia – posiadamy w swojej ofercie podłogę do tańca zbudowaną z modułów o powierzchni do 200 m2.

Wypożyczamy nasz parkiet z transportem, montażem i demontażem w miejscu wskazanym przez Ciebie.

Parkiet taneczny

Posiadamy modułowy parkiet taneczny oraz podłogę do tańca, które można użytkować wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Nasze parkiety idealnie sprawdzają się tam gdzie jest wymagana elegancka i płaska powierzchnia do tańczenia.

Bezpieczeństwo

Nasz parkiet jest zawsze czysty, zakonserwowany i posiada powierzchnię antypoślizgową abyś mógł się czuć naprawdę bezpiecznie. Jest odporny również na zarysowania abyś mógł swobodnie tańczyć nawet w butach na szpilkach.

Powierzchnia parkietu

Maksymalna powierzchnia podłogi do tańczenia, którą stworzysz z naszego parkietu wynosi 100 m2. Można ułożyć oczywiście mniejszą powierzchnie np. 50 m2 w zależności od zapotrzebowania danej imprezy.

Wysokość parkietu to tylko 16 mm.

Podłoże pod parkiet

Wskazane jest aby podłoże pod podłogę taneczną było utwardzone i płaskie. Parkiet z reguły używany jest wewnątrz pomieszczeń na takie imprezy jak: wesela, eventy firmowe, występy muzyczne, gale i konferencje oraz zewnętrzen imprezy plenerowe.

 

Nasz parkiet taneczny sprawdzi się wszędzie tam gdzie jest potrzeba stworzenia profesjonalnej podłogi do tańczenia. Nasz parkiet to nie tylko atrakcyjny wygląd i wysokiej klasy produkt znakomicie imitujący kolorystykę i strukturę drewna, ale również ochrona powierzchni przed zarysowaniem pod parkietem.

Na imprezach organizowanych wewnątrz pomieszczeń idealnie sprawdzi się nasz parkiet taneczny wykonany z modułowych elementów z tworzywa sztucznego, natomiast w przypadku imprez organizowanych na zewnątrz w plenerze idealnie sprawdzi się nasza podłoga taneczna wykonana z drewna.

Po montażu parkietu tanecznego nie powstają szpary na łączeniach oraz podłoga nie rozjeżdża się podczas tańczenia, a specjalna powierzchnia zewnętrzna sprawia, iż nasza podłoga taneczna ma niską poślizgowość co znacznie wpływa na bezpieczeństwo osób użytkujących parkiet.

Wokół całego parkietu zamontowana jest specjalna czarna listwa brzegowa z łagodnym spadkiem dla maksymalnej poprawy bezpieczeństwa i łatwości użytkowania. Bardzo szybki czas montażu parkietu tanecznego (1,5 h – 100m2), dowolność powierzchni montażowej, możliwość omijania słupów, wszechstronność zastosowania, odporność na uszkodzenia to tylko nie które zalety, które spodobają Ci się podczas użytkowania na Twojej imprezie.

Podłoga do tańca do zastosowań plenerowych zbudowana jest z modułów 5 – metrowych z drzewa sosnowego potrójnie lakierowanego. Podłoga może być układana na np. trawie, ziemi lub piasku dzięki zastosowaniu specjalnego aluminiowego stelażu, który jest poziomowany specjalnymi podkładami drewnianymi. Podłoga plenerowa jest stabilna, płaska, nie rozjeżdża się, ma niską wysokość co ułatwia wchodzenie i schodzenie z niej.

Oprócz parkietu tanecznego i podłogi tanecznej świadczymy również usługę wynajmu nagłośnienia na wszelkiego rodzaju imprezy oraz obsługę muzyczną całego wydarzenia.

Wynajmujemy i wypożyczamy tylko sprawdzone i bezpieczne parkiety taneczne, który na pewno spełnia państwa oczekiwania. Swoje usługi świadczymy na terenie następujących miast Wieluń, Sieradz, Wieruszów, Kępno, Olesno, Kluczbork, Częstochowa, Pajęczno, Bełchatów, Łask, Zduńska Wola, Łódź, Wrocław, Opole, Radomsko, Ostrzeszów, Syców oraz Oleśnica.

Back To Top