Skip to content

Świadczymy usługi mycia dachów i elewacji budynków.

Za pomocą podnośnika koszowego o zasięgu 21 m i wysięgu bocznym 12 m wykonujemy czyszczenie dachów, mycie elewacji budynków, usuwanie śniegu i sopli.

Mycie elewacji i dachów

Za pomocą podnośnika koszowego i myjki ciśnieniowej z dodanym detergentem myjemy ciśnieniowo elewacje budynków.

Usuwanie śniegu i sopli

Z użyciem naszej zwyżki usuwamy śnieg z dachów oraz sople.

Mycie paneli fotowoltaicznych

Z bezpiecznej odległości i na wysokości przy pomocy strumienia wody pod ciśnieniem myjemy panele fotowoltaiczne.

Czyszczenie rynien

Dokonujemy udrażniania i czyszczenia rynien usuwając zaległy materiał powodujący zapchanie rynny.

Nasz podnośnik koszowy posiada, aż 21 m wysokości roboczej oraz 12 m wysięgu bocznego co sprawia, iż jesteśmy w stanie wykonać naszą usługę na niemalże każdym budynku. Operator podestu znajdujący się w koszu jest podawany precyzyjnie w miejsce gdzie dokonywana jest czynność robocza.

W przypadku mycia elewacji i dachów czy kostki brukowej lub paneli fotowoltaicznych używany jest karcher, który wodą pod ciśnieniem z odpowiednio dobranym detergentem myje i oczyszcza zabrudzone powierzchnie. Dokonujemy również montażu i demontażu reklam, montażu kolców na gołębie, mycie okien i wiele innych zadań wymagających użycie podnośnika koszowego i wykonania prac na wysokości.

Prowadzimy usługę mycia dachów i elewacji budynków, czyszczenia rynien oraz usuwania śniegu i sopli lodu na terenie miast Wieluń, Wieruszów, Kępno, Olesno, Pajęczno, Działoszyn, Praszka, Sieradz i Złoczew.

Nasz podnośnik koszowy dzięki swoim małym gabarytom oraz niskiej masie własne sięgającej 3500 kg nie zniszczy podłoża, po którym przejeżdża. Dzięki wysięgowi bocznemu równemu 12 m jesteśmy w stanie precyzyjnie podać osobę dokonującą czynności konserwacyjnych z dużej bezpiecznej odległości bezpośrednio nad dachem czy też ogrodzeniem.

Back To Top