skip to Main Content

Świadczymy usługi ścinania drzew i przycinania gałęzi.

Zajmjujemy się wycinką drzew i przycinaniem gałęzi z użyciem podnośnika koszowego - zwyżki.

Wycinka drzew z podnośnika koszowego – wys. robocza 21 m, wysięg boczny – 12 m, udźwig – 225 kg. Posiadamy również podkrzesywarkę, która zwiększa zasięg o pracy o 3 m.

Ścinanie gałęzi, jak i całych drzew i krzewów znajdujących się w warunkach kolizyjnych.

Wycinka drzew

Zajmujemy się wycinką drzew oraz gałęzi znajdujących się w trudnych i nie dostępnych miejscach: przy budynkach, nad dachami, przejściami.

Ścinanie drzew

Świadczymy również usługi pilarza – drwala w zakresie ścinania całych drzew wraz z ich późniejszym pocięciem na mniejsze kawałki.

Przycinanie gałęzi

Z użyciem podnośnika koszowego przycinamy gałęzie drzew oraz krzewów. Zajmujemy się również pielęgnacją drzew i krzewów.

 

Warunki kolizyjne
  • drzewa przy budynkach
  • gałęzie nad dachami
  • drzewa w pobliżu ogrodzeń
  • wystające gałęzie nad przejściami
  • linie energetyczne
  • linie telefoniczne

Dzięki naszemu podnośnikowi koszowemu, który posiada aż 21 m wysokości roboczej i 10 m zasięgu bocznego jesteśmy w stanie dokonać wycinki drzew oraz ścinania gałęzi w sposób bezpieczny, nie uszkadzając przy tym budynków i innej infrastruktury znajdującej się w pobliżu drzewa.

Pilarz znajdujący się w koszu dokonuje przycinania gałęzi w małych odcinkach, które bezpiecznie spadają na podłoże nie uszkadzając przy tym budynków, ogrodzeń lub linii elektrycznych.

Zajmujemy się również karczowaniem działek, pielęgnacją koron drzew i krzewów, cięcia drzewa na krótsze kawałki oraz inne prace związane z konserwacją drzewostanu. Możemy również zagospodarować ścięte drzewo oraz gałęzie.

Ścinanie drzew oraz podcinanie gałęzi świadczymy na terenie miast Wieluń, Praszka, Działoszyn, Pajęczno, Wieruszów oraz Złoczew.