skip to Main Content

Świadczymy usługi leśne wycinki drzew i przycinania gałęzi z użyciem podnośnika koszowego.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie wycinki drzew z użyciem zwyżki - podnośnika koszowego.

Usługi wycinki i przycinania drzew oraz gałęzi w warunkach trudnych i kolizyjnych z użyciem podnośnika koszowego 17 m.

Posiadamy uprawnionego pilarza - drwala oraz zwyżkę koszową do wykonywania wycinki drzew na wysokości metodą odcinkową.

Wycinka drzew

Zajmujemy się wycinką drzew znajdujących się w trudnych warunkach kolizyjnych np. budynki mieszkalne, ogrodzenia, zabudowy.

Przycinanie gałęzi

Za pomocą podnośnika koszowego przycinamy gałęzie drzew, które mogły by uszkodzić np. poszycie dachu, dachówkę, budynki i inne zabudowania.

Pilarz- drwal

Zatrudniamy osobę posiadającą 15 letnie doświadczenie na stanowisku pilarza – drwala w Lasach Państwowych.

Podnośnik koszowy - zwyżka

Za pomocą naszej zwyżki koszowej, która posiada aż 17 m wysokości roboczej oraz wysięg boczny 8,7 m jesteśmy w stanie wyciąć drzewa znajdujące się w trudnych warunkach kolizyjnych z budynkami.

Świadczymy usługi wycinki drzew i przycinania gałęzi znajdujących się w warunkach kolizyjnych z innymi obiektami. Swoje usługi ścinania drzew świadczymy przy użyciu podnośnika koszowego, gdzie pilarz znajdujący się w koszu na zadanej wysokości może bezpiecznie metodą odcinkową dokonać ścięcia drzewa czy przycięcia gałęzi nie uszkadzając przy tym budynków znajdujących się w sąsiedztwie.

W zakresie naszych prac pielęgnacyjnych drzew znajdują się m. inn. prześwietlanie oraz redukcja koron, przycinanie pielęgnacyjne oraz ścinanie niebezpiecznych gałęzi i konarów. Nasz pilarz może również pociąć ścięte drzewa na klocki o dowolnym wymiarze.

Świadczymy usługi wycinki drzew i ścinania, podcinania gałęzi na terenie miast Wieluń, Wieruszów, Olesno, Pajęczno, Działoszyn, Praszka oraz Złoczew.

Zajmujemy się wycinką drzew zagrożonych wywróceniem oraz znajdujących się w warunkach kolizyjnych z liniami energetycznymi, liniami telefonicznymi, budynkami mieszkalnymi, itp. Do przycinania gałęzi na nie wielkich wysokościach używamy naszej podkrzesywarki – pilarki na wysięgniku. Posiadamy ubezpieczenie OC w zakresie świadczonych usług przez naszą firmę.

Back To Top